Tétel

Rufpreis:

50 000 HUF

Beschreibung:

Komárom vármegye és Komárom sz. kir. város. Szerk.: Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp., [1907], Országos Monográfia Társaság (Légrády-ny.), X+600 p. + 2 (színes) t. + 2 (kihajtható, színes térkép) t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, a borítón némi kopással, a gerincen kis sérüléssel, összességében jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg