Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Haggadah. A peszách ünnepi elbeszélés. Ford. és magyarázta: Dr. Singer Leó. Bp., én., Schlesinger Jos., 6 sztl. lev. + 64 p. Magyar és héber nyelven. Sérült félvászon-kötés, rossz állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg