[Magyar Elek]: Az ínyesmester szakácskönyve. 2500 recept. Bp., 1933, Athenaeum, 510+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, ázott, foltos borítóval, néhány kissé sérült, foltos lappal.