800 HUF
Leipnik L. Nándor: A barbizoni művészek. Művészeti Könyvtár. Bp., [1905], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t. + 144+(2) p. + 10 t. Szövegközi és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói szecessziós, illusztrált, festett egészvászon-kötés, jó állapotban, a borÃtón minimális kopással.