Kozák Lajos - Németh József - Dr. Szeles Pál: A sportfényképezés iskol... https://www.darabanth.com/de/441-Fernauktion/441.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~500039/Kozak-Lajos-Nemeth-Jozsef-Dr-Szeles-Pal-A-sportfenykepezes-iskolaja-Bp-1959-Sport~II2899596
2899596
17769
441
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
2 000 HUF 5,42 EUR , 6,25 USD
Beschreibung: Kozák Lajos - Németh József - Dr. Szeles Pál: A sportfényképezés iskolája. Bp., 1959., Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
: nagy_andras