Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD

Beschreibung:

Kabdebo Gyula et al.: Az építőművészet története az ókorban. Szerk.: - - . Az Építőművészet Története I. köt. (Unicus, több kötete nem jelent meg!) Bp., 1903, Magyar Mérnök- és Építész-Egylet ("Pátria"-ny.), XVI+464 p. + 64 t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kisebb sérüléssel, belül a lapok jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg