Porzellan

Zahl der Lose: 308

Kronester Bavaria kacsamintás egyszemélyes reggeliző szett, jelzéssel, hibátlan
11437.

Rufpreis:
1 600 HUF

Royal Bavaria virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
11438.

Rufpreis:
2 000 HUF

Anita porcelán váza, virágmintás, matricás, jelzett, kis kopással, m: 20 cm
11439.

Rufpreis:
2 000 HUF

Játszó macska pár figura, jelzett, hibátlan, h: 12 cm
11440.

Rufpreis:
1 800 HUF

11441.

Rufpreis:
2 800 HUF

11442.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bavaria díszváza, jelzett. kopásokkal, m: 11 cm
11443.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Francia bulldog, kézzel festett porcelán figura, jelzés nélkül, formaszámmal, hátul kisebb mázkopással, m: 11,5 cm
11444.

Rufpreis:
2 000 HUF

11445.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cluj kínálótál, erősen kopott, jelzett, d: 26 cm
11446.

Rufpreis:
2 000 HUF

Német esernyős fiú figura, formaszámmal jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
11447.

Rufpreis:
2 000 HUF

Német turistafiú porcelán figura, jelzés nélkül, kis kopással, m:14,5 cm
11448.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF