Porzellan Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2889743
11437
440
Kronester Bavaria kacsamintás egyszemélyes reggeliző szett, jelzéssel, hibátlan 2889728
11438
440
Royal Bavaria virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
2888546
11439
440
Anita porcelán váza, virágmintás, matricás, jelzett, kis kopással, m: 20 cm
2888563
11440
440
Játszó macska pár figura, jelzett, hibátlan, h: 12 cm 2824577
11441
440
2824578
11442
440
2780100
11443
440
3400
Bavaria díszváza, jelzett. kopásokkal, m: 11 cm
2848021
11444
440
Francia bulldog, kézzel festett porcelán figura, jelzés nélkül, formaszámmal, hátul kisebb mázkopással, m: 11,5 cm 2811281
11445
440
2793032
11446
440
Cluj kínálótál, erősen kopott, jelzett, d: 26 cm
2894347
11447
440
Német esernyős fiú figura, formaszámmal jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm 2894319
11448
440
Német turistafiú porcelán figura, jelzés nélkül, kis kopással, m:14,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF