Porzellan

Zahl der Lose: 308

KPM kínáló, kopásokkal, jelzett, d: 26 cm
11413.

Rufpreis:
1 800 HUF

KPM szószos tál, jelzett, kopásokkal, d: 21 cm
11414.

Rufpreis:
1 600 HUF

KPM fűszertartó, jelzett, kopásokkal, d: 14 cm
11415.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bavaria porcelán tál, jelzett, kopott, d: 29 cm
11416.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kislányfejes porcelán váza, jelzett, kopásokkal, m: 12,5 cm
11417.

Rufpreis:
1 800 HUF

11418.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Antik porcelán emlékbögre, irizáló, plasztikus virágos mintával, kopásokkal, m: 8,5 cm + Pfeiffer & Löwenstein tányér/alj, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 16 cm
11419.

Rufpreis:
3 000 HUF

Férfi és nő, kézzel festett, biszkvit porcelán figura, 2 db. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 12-13 cm
11420.

Rufpreis:
2 000 HUF

PM német patkó alakú bonbonier, jelzett, kopásnyomokkal, d: 8 cm
11421.

Rufpreis:
2 000 HUF

11422.

Rufpreis:
3 000 HUF

LFZ Lomonoszov Porcelángyár: Porcelán csésze és alj. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 8 - 12 cm
11423.

Rufpreis:
4 000 HUF

11424.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF