Porzellan Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2892614
11413
440
KPM kínáló, kopásokkal, jelzett, d: 26 cm
2892621
11414
440
KPM szószos tál, jelzett, kopásokkal, d: 21 cm
2892629
11415
440
KPM fűszertartó, jelzett, kopásokkal, d: 14 cm
2793084
11416
440
Bavaria porcelán tál, jelzett, kopott, d: 29 cm
2777080
11417
440
Kislányfejes porcelán váza, jelzett, kopásokkal, m: 12,5 cm 2790431
11418
440
2822823
11419
440
Antik porcelán emlékbögre, irizáló, plasztikus virágos mintával, kopásokkal, m: 8,5 cm + Pfeiffer & Löwenstein tányér/alj, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 16 cm 2822654
11420
440
Férfi és nő, kézzel festett, biszkvit porcelán figura, 2 db. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 12-13 cm
2755624
11421
440
PM német patkó alakú bonbonier, jelzett, kopásnyomokkal, d: 8 cm
2779030
11422
440
2779787
11423
440
LFZ Lomonoszov Porcelángyár: Porcelán csésze és alj. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 8 - 12 cm
2779757
11424
440
4800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF