~1970. "Kiváló Határőr" aranyozott, zománcozott jelvény eredeti de sér... https://www.darabanth.com/de/440-Fernauktion/440.0/Numismatik/Militaria~1500020/7E1970-Kivalo-Hataror-aranyozott-zomancozott-jelveny-eredeti-de-serult-tokban-csavaros-h~II2892940
2892940
33317
440
Military
Numismatik
Beschreibung: ~1970. "Kiváló Határőr" aranyozott, zománcozott jelvény eredeti de sérült tokban, csavaros hátlappal (45x33mm) T:XF kisebb zománchibák, kopott aranyozás
: pk