Benvenuto Cellini mester élete. Amiképpen Å‘ maga megÃrta Firenzébe. Fo... https://www.darabanth.com/de/440-Fernauktion/440.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~500043/Benvenuto-Cellini-mester-elete-Amikeppen-o-maga-megirta-Firenzebe-Ford-Fusi-Jozsef-A-ver~II2891416
2891416
18445
440
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Benvenuto Cellini mester élete. Amiképpen Å‘ maga megÃrta Firenzébe. Ford.: Füsi József. A verseket ford.: Képes Géza. Genthon István, Füsi József és Molnár C. Pál. A jegyzeteket összeállÃtotta: Füsi József. Molnár C. Pál illusztrációival. Bp., 1957, KépzÅ‘művészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon-kötés, kopott borÃtóval.
: tg