Uhren

Zahl der Lose: 5

Kandallóóra, XIX. sz., A. Ulrich in Hohenelbe negyedütős ingajáratos szerkezet, működik, alabástrom szélső oszlopokkal, réz veretekkel és figurákkal díszítve, sérült zománc számlappal összességében jó állapotban m: 55 cm
10491.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Patek Philippe nyitott zsebóra. Jelzett számlap, jelzett szerkezet, szerkezetszám: 144541 Későbbi fém tokban. Működő, jó állapotban. d: 50 mm. / Patek Philippe open pocket watch marked dial, marked movement, movement number: 144541. In later metal case. Working, in good condition. d: 50 mm
10492.

Rufpreis:
400 000 HUF
1 084,01
1 250,00

Verge fusee szerkezetes kulcsos zsebóra. Ezüst (Ag), működő, jó állapotban d: 48 mm HOzzá tartozó niellós ezüst óralánc, kaboson rubin ékítéssel. Hozzá: ezüstözött fém halas zsebóra tartó /  Verge fusee mechanism key wound pocket watch. Silver (Ag), working, good condition d: 48 mm Comes with a niello silver watch chain, cabochon with ruby ??embellishment.
10493.

Verge fusee szerkezetes kulcsos zsebóra. Ezüst (Ag), működő, jó állapotban d: 48 mm HOzzá tartozó niellós ezüst óralánc, kaboson rubin ékítéssel. Hozzá: ezüstözött fém halas zsebóra tartó /

Verge fusee mechanism key wound pocket watch. Silver (Ag), working, good condition d: 48 mm Comes with a niello silver watch chain, cabochon with ruby ??embellishment.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

10494.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Asztali óra romantikus stílusban, nőalak, galambok, vártorony figurális díszítéssel. Ón, XIX. sz. Ingajáratos, működik, kulccsal. 29 cm /   Table clock in romantic style, female figure, pigeons, castle tower with figural decoration. Tin, 19th century. Pendulum, working, with key. 29 cm
10495.

Asztali óra romantikus stílusban, nőalak, galambok, vártorony figurális díszítéssel. Ón, XIX. sz. Ingajáratos, működik, kulccsal. 29 cm /
Table clock in romantic style, female figure, pigeons, castle tower with figural decoration. Tin, 19th century. Pendulum, working, with key. 29 cm

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF