Tétel

Katalognummer:

16520.
Beendet 44. Gross-Auktion
Militaria

Rufpreis:

50 000 HUF

11

Beschreibung:

1941 A felszabadítás emlékére 1940-1941. Dekoratív, nagyméretű emléklap, Horthy Miklós kormányzó az erdélyi és a délvidéki bevonulás alkalmával kiadott hadparancsával; a lován ülő Horthy Miklóst, az erdélyi bevonulás jelenetét, címereket és egyéb motívumokat megjelenítő grafikával, szign.: Haranghy Jenő (1894-1951). Bp., Pallas-ny., kissé viseltes állapotban, törésnyomokkal, sérülésekkel, kisebb foltokkal, alul a ,,Győzelem" felirat felett a német birodalmi sast letakarták. Üvegezett fakeretben, 49x69 cm, keret: 58x78 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras