Ezüst (Ag) besamin tartó. cca 19. sz. második fele, 13 latos jelzés, m... https://www.darabanth.com/de/44-Gross-Auktion/44.1/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Judaica~18356/Ezust-Ag-besamin-tarto-cca-19-sz-masodik-fele-13-latos-jelzes-mesterjegy-m-27-5-cm-251g~II3332936
3332936
16337
44
80000
Judaica
Beschreibung: Ezüst (Ag) besamin tartó. cca 19. sz. második fele, 13 latos jelzés, mesterjegy, m: 27,5 cm, 251g
: nagy_andras