10077.
Beendet 44. Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
120 000 HUF
325,20 EUR, 375,00 USD
Lengyel András (1952-): Derékszög, 1989. Vegyes technika, applikáció, vászon. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 100x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!