10075.
Beendet 44. Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
850 000 HUF
2 303,52 EUR, 2 656,25 USD
Fajó János (1937-2018): Geometrikus kompozíció, 1971. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 21x20 cm / János/Jan Fajó (1937-2018): Geometric composition, 1971. Ink on paper, signed lower right, framed