10037.
Beendet 44. Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
42 000 HUF
Neogrády László (1896-1962): Vázlatkönyv kb. 47 rajzzal, portrék, női aktok, állatok (kacsák, tehén), festő állvány előtt stb.. Ceruza, vöröskréta, papír, részben jelzett és datált (1920). Korabeli egészvászon-kötésben, belső kötéstáblán Glaser Lajos papírkereskedő címkéjével, néhány lap kijár és néhány lap külön behelyezve. 20,5x28,5 cm körüli méretekben.