Kroatien

Zahl der Lose: 312

1901 Zagreb, Agram; Prva hrvatska stediona / Erste Great Sparkassa / First savings bank, shop of Petar Niko (EK)
42467.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

1908 Zagreb, Zágráb (Szomszédváralja, Podsused); Kapela sv. Martina pustinjaka u Podsusedu. R. Mosingera / Szent Márton kápolna / chapel
42468.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1908 Zagreb, Zágráb; Ulaz u Maximirski perivoj / entrance to Maximir Park, Croatian folklore (EB)
42469.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
8 000 HUF

1921 Zagreb, Zágráb; Drzavni kolodvor / vasútállomás, vonat. Vasúti levelezőlapárusítás 7478. / railway station, train (EK)
42470.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
6 000 HUF

1899 (Vorläufer) Zagreb, Zágráb; Place de l'Université / square. Fotograf Lafranchini (fl)
42471.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
6 000 HUF

1907 Zagreb, Zágráb; Kukoviceva ulica / street view (ázott sarok / wet corner)
42472.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

1889 (Vorläufer!!!) Zagreb, Agram, Zágráb; Mitteilung von L. Gerersdorfer & Comp. / very early postcard with the company's notice. 2 F. Ga. (kopott sarkak / worn corners)
42473.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
10 000 HUF

1912 Zagreb, Zágráb; Zagreb, Zágráb; Vlaska ulica, krcma / utca, kocsma / street, pub (EM)
42474.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
5 000 HUF

1899 (Vorläufer) Zagreb, Zágráb; Jelacicev trg, Akademicki trg, Drzavni kolodvor, Kazaliste / Jellasics tér, Akadémia tér, vasútállomás, színház / squares, railway station, theatre. Art Nouveau, floral, litho (gyűrődés / crease)
42475.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
10 000 HUF

1908 Zamlacsszentvid, Vidovec; Seoska kuca, Hrvatski krajobraz / Bauernhaus, Kroatische Landschaft / horvát parasztház / Croatian farmer's house + "ZÁGRÁB - CSÁKTORNYA 65" sz. vasúti mozgóposta bélyegző (EK)
42476.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
6 000 HUF

Zlarin, general view (EK)
42477.
Materialzeichen T2/3

Zlarin, general view (EK)

Rufpreis:
8 000 HUF

1914 Zsupanya, Zupanja; Svratiste Weinberger / Weinberger szálloda és vendéglő. W.L. Bp. 3707. / hotel and restaurant (kopott sarkak / worn corners)
42478.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF