Heinrich Károly utódai Szikvízgyára Budapest, régi szódásüveg, jelzett fejjel: Egyesült Gép- és Fémárugyárak Rt. Bp.-Bécs, 1929. Korának megfelelő állapotban, az üveg alján kisebb sérülés, m: 26 cm