Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 95

Németország DN "Märchenbrunnen - Düsseldorf" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (15,02g/1.000/35mm) T:1 (eredetileg PP) patina, fo. Germany ND "Märchenbrunnen - Düsseldorf" two-sided, hallmarked Ag medallion (15,02g/1.000/35mm) C:UNC (originally PP) patina, spotted
32838.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Németország DN "Paracelsus" ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-,2
32839.

Rufpreis:
1 200 HUF

32840.

Rufpreis:
2 000 HUF

32841.

Rufpreis:
2 000 HUF

Oroszország DN (1991) "Független Államok Közössége - Ukrajna / Szent Szófia-székesegyház" kétoldalas aranyozott Cu-Ni emlékérem (40mm) T:1 (PP) kis karc Russia ND (1991) "Commonwealth of Independent States - Ukraine / St. Sophia's Cathedral" two-sided, gilt Cu-Ni commemorative medallion (40mm) C:UNC (PP) small scratch
32842.

Rufpreis:
1 600 HUF

Oroszország DN (1991) "Független Államok Közössége - Üzbegisztán / Taskent" kétoldalas aranyozott Cu-Ni emlékérem (40mm) T:PP kis patina Russia ND (1991) "Commonwealth of Independent States - Uzbekistan / Tashkentl" two-sided, gilt Cu-Ni commemorative medallion (40mm) C:PP small patina
32843.

Rufpreis:
1 600 HUF

Oroszország DN (1991) "Független Államok Közössége - Azerbajdzsán / Baku" kétoldalas aranyozott Cu-Ni emlékérem (40mm) T:1 (PP) kis patina, karc Russia ND (1991) "Commonwealth of Independent States - Azerbaijan / Baku" two-sided, gilt Cu-Ni commemorative medallion (40mm) C:UNC (PP) small patina, scratch
32844.

Rufpreis:
1 600 HUF

Portugália 1971. "22nd World Congress IAA Portugal / Banco Borges Irmao 1884" bronz emlékérem (80mm) T:AU,XF patina, karc Portugal 1971. "22nd World Congress IAA Portugal / Banco Borges Irmao 1884" bronze commemorative medallion (80mm) C:AU,XF patina, scratch
32845.

Rufpreis:
4 000 HUF

Spanyolország 1992. "Expo '92 Sevilla" fém emlékérmek (3db/2xklf) eredeti csomagolásban (27mm; 42mm) T:AU Spain 1992. "Expo '92 Sevilla" metal commemorative medallions (3pcs/2xdiff) in their original packing (27mm; 42mm) C:AU
32846.

Rufpreis:
2 000 HUF

Svájc 2022. "Helvetia 2022 Lugano" zománcozott fém plakett, hátoldalán "OMEA" gyártói jelzéssel, eredeti, de kissé sérült "Corinphila Auktionen" karton díszdobozban (58x100mm) T:1 Switzerland 2022. "Helvetia 2022 Lugano" enamelled metal plaque with "OMEA" maker's mark on the back, in original, but little damaged "Corinphila Auktionen" cardboard box (58x100mm) C:UNC
32847.

Rufpreis:
800 HUF

Svájc DN "Helvetia / Matter Horn - A svájci hegyek" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (31,1g/0.999/40mm) T:AU (PP) Switzerland ND "Helvetia / Matter Horn - The Swiss Mountains" Ag commemorative medallion with ceretificate (31,1g/0.999/40mm) C:AU (PP)
32848.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

32849.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF