Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 136

1953-1954. "Atlétikai verseny" 4xklf ezüstözött bronz díjérem szalagon T:1-,2 ezüstözés lekopott
31368.

Rufpreis:
1 000 HUF

1953-1956. "Magyar Népköztársaság Bajnokságai / OTSB" (8xklf) bronz lövész díjjelvények, hátoldalukon mindegyik gravírozva, I-III. helyezések érmei (50x35mm/db) + 1937. "Lehel Polgári Lövész Egyesület" zománcozott bronz jelvény (14x11mm) + 1968. "Budapesti Lövész Szövetség" zománcozott bronz jelvény (10x14mm) T:AU,XF patina
31369.

Rufpreis:
8 000 HUF

31370.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1957. "XX. Ker. Ált. Isk. Bajnokság" kétoldalas fém díjérem mellszalagon. Az érmen a Kossuth-címer található meg. (50mm) T:2
31371.

Rufpreis:
1 200 HUF

1958. "Magyar Lovas Szövetség O.B. II. - Gyöngyös" bronz sport emlékplakett (45x54mm) T:XF patina
31372.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1958. "IX. Úszó EB 1958. Budapest" zománcozott fém jelvény (34x25mm) T:VF a tű letört, zománchiba
31373.

Rufpreis:
3 000 HUF

31374.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1959. "Magyar Lovas Szövetség O.B. II. - Mosonmagyaróvár" bronz sport jelvény hátoldalán ráforrasztott pánttal (55x55mm) T:XF
31375.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

~1960. "Testnevelés és Sport Érdemes Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény eredeti tokban (25x17mm) T:XF
31376.

Rufpreis:
1 400 HUF

31377.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1960. "Testnevelés és Sport Érdemes Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény eredeti tokban T:1
31378.

Rufpreis:
1 000 HUF

31379.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF