Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 136
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2690015
31368
439
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1953-1954. "Atlétikai verseny" 4xklf ezüstözött bronz díjérem szalagon T:1-,2 ezüstözés lekopott 2842814
31369
439
Numismatik
1953-1956. "Magyar Népköztársaság Bajnokságai / OTSB" (8xklf) bronz lövész díjjelvények, hátoldalukon mindegyik gravírozva, I-III. helyezések érmei (50x35mm/db) + 1937. "Lehel Polgári Lövész Egyesület" zománcozott bronz jelvény (14x11mm) + 1968. "Budapesti Lövész Szövetség" zománcozott bronz jelvény (10x14mm) T:AU,XF patina 2690392
31370
439
500
Numismatik
2774235
31371
439
Numismatik
1957. "XX. Ker. Ált. Isk. Bajnokság" kétoldalas fém díjérem mellszalagon. Az érmen a Kossuth-címer található meg. (50mm) T:2 2879051
31372
439
Numismatik
1958. "Magyar Lovas Szövetség O.B. II. - Gyöngyös" bronz sport emlékplakett (45x54mm) T:XF patina 2879296
31373
439
Numismatik
1958. "IX. Úszó EB 1958. Budapest" zománcozott fém jelvény (34x25mm) T:VF a tű letört, zománchiba 2879012
31374
439
Numismatik
2879034
31375
439
Numismatik
1959. "Magyar Lovas Szövetség O.B. II. - Mosonmagyaróvár" bronz sport jelvény hátoldalán ráforrasztott pánttal (55x55mm) T:XF 2875951
31376
439
Numismatik
~1960. "Testnevelés és Sport Érdemes Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény eredeti tokban (25x17mm) T:XF
2822158
31377
439
Numismatik
2749872
31378
439
Numismatik
~1960. "Testnevelés és Sport Érdemes Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény eredeti tokban T:1 2816281
31379
439
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF