Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 136
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2822578
31320
439
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" kétoldalas bronz emlékérem (53mm) T:1-
2756725
31321
439
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" bronz emlékérem tokban (53mm) T:1
2816655
31322
439
Numismatik
2842501
31323
439
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1943. "Budapest IV. Ker. Bulcsu Polgári Lövész Egyesület" ezüstözött bronz emlékérem (40mm) T:AU patina 2774306
31324
439
Numismatik
2848782
31325
439
11000
Numismatik
Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület 1696 / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" peremen jelzett aranyozott Ag és ezüst jellegű, bár jelzetlen fém emlékérem pár (39,92g/0.900/45,5mm) T:2 Hungary 1926. "Civilian Rifle Association of Budapest 1696" hallmarked gilt Ag and silver plated metal commemorative medallion pair. Sign.: József Reményi (39,92g/0.900/45,5mm) C:XF HP 4421.
2881147
31326
439
Numismatik
Sebestyén Sándor (1949-2010) 1984. "7. Fogathajtó VB. Szilvásvárad-Eger / 7th World Driving Championship" bronz emlékplakett (100mm) T:AU 2879069
31327
439
Numismatik
2645345
31328
439
Numismatik
2876954
31329
439
Numismatik
Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Magyar Főiskolai Sportszövetség 1907 - Bajnoki érem - Súlydobás II. 1925." ezüstözött bronz díjérem, peremen "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel (41mm) T:XF ezüstözés lekopott
2798928
31330
439
2200
Numismatik
2822175
31331
439
Numismatik
Vincze Dénes (1914-1972) 1960. "Felszabadulásunk évfordulójára" ezüstözött sport emlékplakett plexi lapon, dísztokban (110x68mm)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF