Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 136

Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" kétoldalas bronz emlékérem (53mm) T:1-
31320.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" bronz emlékérem tokban (53mm) T:1
31321.

Rufpreis:
1 800 HUF

31322.

Rufpreis:
2 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1943. "Budapest IV. Ker. Bulcsu Polgári Lövész Egyesület" ezüstözött bronz emlékérem (40mm) T:AU patina
31323.

Rufpreis:
3 000 HUF

31324.

Rufpreis:
2 000 HUF

Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület 1696 / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" peremen jelzett aranyozott Ag és ezüst jellegű, bár jelzetlen fém emlékérem pár (39,92g/0.900/45,5mm) T:2 Hungary 1926. "Civilian Rifle Association of Budapest 1696" hallmarked gilt Ag and silver plated metal commemorative medallion pair. Sign.: József Reményi (39,92g/0.900/45,5mm) C:XF HP 4421.
31325.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Sebestyén Sándor (1949-2010) 1984. "7. Fogathajtó VB. Szilvásvárad-Eger / 7th World Driving Championship" bronz emlékplakett (100mm) T:AU
31326.

Rufpreis:
4 000 HUF

31327.

Rufpreis:
2 000 HUF

31328.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Magyar Főiskolai Sportszövetség 1907 - Bajnoki érem - Súlydobás II. 1925." ezüstözött bronz díjérem, peremen "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel (41mm) T:XF ezüstözés lekopott
31329.

Rufpreis:
2 000 HUF

31330.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Vincze Dénes (1914-1972) 1960. "Felszabadulásunk évfordulójára" ezüstözött sport emlékplakett plexi lapon, dísztokban (110x68mm)
31331.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF