Historische Dokumenten, Handschriften Zahl der Lose: 113
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2883919
12902
439
Historical documents, manuscripts
1877.VII.21. Orvosi recept, Szentkirályi Gyula aláírással + 2 db régi gyógyszeres doboz (Silver Alloy papírdoboz, Läkerol-Borst-Pastilles fémdoboz) 2874541
12903
439
60000
cca 1880-1930 Óriási névjeggyűjtemény. Miniszterek, főnemesek, főpapok kézírással ellátott névjegyei pl Justh Gyula, Kléh István, Batthyány Lajos gróf, Darányi Ignác, Batthyány Tivadar, Kossuth Ferenc és sokan mások, közel 80-100 db 2882222
12904
439
1886 A Párizsi Kölcsönösen Segélyező Magyar Egylet nagy méretű oklevele alapító tag részére Hajtva 70x60 cm Litográfia
2882935
12905
439
1886 Dombornyomott nemesi címeres levél (Szunyoghy) Bary József részére. 2614261
12906
439
2820191
12907
439
4200
2883165
12908
439
1894-1900 Régi emlékalbum, német nyelvű bejegyzésekkel, litografált illusztrációkkal. Sérült kötésben, hiányzó borítással, néhány lap kijár. 2883675
12909
439
1897 Bary József jogász /a tiszaeszlári per vizsgálóbírója/ által saját kezűleg írt és aláírt kérvénye az igazságügyi miniszterhez. 2886382
12910
439
1901 Bárcziházi Bárczy István (1882-1952) későbbi Budapesti főpolgármester autográf levele 2886281
12911
439
1904 Karlovszky Bertalan (1858-1938) festőművész saját kézzel írt levele Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész részére, 1 beírt oldal, 17x11 cm 2886383
12912
439
1904 Bárcziházi Bárczy István (1882-1952) későbbi Budapesti főpolgármester autográf levele 2886161
12913
439
11000
1905 Jurista bál táncrendje, 18 oldalon, a bál szervezőinek, résztvevőinek fotóival!. Aranyozott egészbőr kötésben. Ceruzával. 7x8,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF