Nagyméretű ékszertartó doboz. Dekoratív fémveretekkel díszített, bordó... https://www.darabanth.com/de/439-Fernauktion/439.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~1000008/Nagymeretu-ekszertarto-doboz-Dekorativ-femveretekkel-diszitett-bordo-barsonyboritasu-~II2884703
2884703
11729
439
Antique
Rufpreis:
6 000 HUF 16,26 EUR , 18,75 USD
Beschreibung: Nagyméretű ékszertartó doboz. Dekoratív fémveretekkel díszített, bordó bársonyborítású doboz, selyem béléssel, tükörrel. Minimális felületi sérülésekkel, kopásnyomokkal, 30x20x11 cm
: karap_norbert