10370.
Beendet 439. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Terlaba jelzéssel: Vízparti naplemente. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 20×16,5 cm