10414.
Beendet 439. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
75,88 EUR, 87,50 USD
Olvashatatlan jelzéssel, Paul Gauguin (1848-1903) után: Nafea. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 40x30 cm