10418.
Beendet 439. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Halászbástya, Budapest. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 17x22 cm