Jelzés nélkül: Téli erdő. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakere... https://www.darabanth.com/de/439-Fernauktion/439.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~1000002/Jelzes-nelkul-Teli-erdo-Olaj-vaszon-Dekorativ-kisse-serult-fakeretben-50C39760-cm~II2883584
2883584
10453
439
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Téli erdő. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×60 cm
: nagy_andras