10412.
Beendet 439. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Azonosítatlan osztrák festő H. Markowitz?: Alpesi táj. Olaj, vászon, jelzett. Masszív fa keretben. 38x38 cm