cca 1930-1940 Benedek Marcell irodalomtörténész, Hanák Árpád zongoraművész, Márkus Dezső karnagy, Szendrő István fotóművész pecséttel jelzett fotója, 18×24 cm
1979 össz. 3 db fotó: Keresztury Dezső (1904-1995) magyar író, költő, politikus és Siegfried Lenz (1926-2014) német író, a háború utáni német irodalom, az NSZK egyik legismertebb szerzője, 24x17,5 cm, valamint 2 db további felvétel Keresztury Dezsőről, 21x17,5 és 22x17,5 cm, mindegyik hátoldalán címkén pecséttel jelzett, Marianne von der Lancken felvétele, Friedrich-Reinecke-Verlag Hamburg,
1946 szept. 8. Rákosi Mátyás MKP főtitkár, Keresztury Dezső vallás- és közoktatásügyi miniszter, Dobi István földművelésügyi miniszter, későbbi államelnök a Parasztszövetség nagygyűlésén a budapesti Hősök terén, hátoldalán feliratozott fotó, törésekkel, 24x18 cm
1975 Balczó András a csepeli sportolók fogadalomtételén, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, kisebb felületi sérüléssel, foltokkal, 24x18 cm