Foto

Zahl der Lose: 484

1972 Kádár János, Aczél György, Németh Károly a 2-es metró II. szakaszának átadásán, Karai Sándor pecséttel jelzett fotója, 18×24 cm
13194.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

13195.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

cca 1930-1940 Benedek Marcell irodalomtörténész, Hanák Árpád zongoraművész, Márkus Dezső karnagy, Szendrő István fotóművész pecséttel jelzett fotója, 18×24 cm
13196.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1979 össz. 3 db fotó: Keresztury Dezső (1904-1995) magyar író, költő, politikus és Siegfried Lenz (1926-2014) német író, a háború utáni német irodalom, az NSZK egyik legismertebb szerzője, 24x17,5 cm, valamint 2 db további felvétel Keresztury Dezsőről, 21x17,5 és 22x17,5 cm, mindegyik hátoldalán címkén pecséttel jelzett, Marianne von der Lancken felvétele, Friedrich-Reinecke-Verlag Hamburg,
13197.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1946 szept. 8. Rákosi Mátyás MKP főtitkár, Keresztury Dezső vallás- és közoktatásügyi miniszter, Dobi István földművelésügyi miniszter, későbbi államelnök a Parasztszövetség nagygyűlésén a budapesti Hősök terén, hátoldalán feliratozott fotó, törésekkel, 24x18 cm
13198.

Rufpreis:
2 800 HUF

1921 Horthy Miklós kormányzó az íróasztalánál, kartonra kasírozott fotó, jelzés nélkül, 7,5x9,5 cm
13199.

Rufpreis:
4 000 HUF

1940 Horthy Miklós Kolozsváron közjogi méltóságok, egyházi és katonai vezetők kíséretében, fotó, 17,5×23,5 cm
13200.

Rufpreis:
12 000 HUF

1932 Horthy Miklós kormányzó vadászaton, sajtófotó, a hátoldalon a hátoldalon pecsétekkel, angol nyelvű felirattal, 25x20 cm
13201.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zentai Anna és Rátonyi Róbert színészekről készült fotósorozat, 11 db kép egy fotópapíron, gyűrődésekkel, középen hajtott, 24x18 cm
13202.

Rufpreis:
1 800 HUF

1975 Balczó András a csepeli sportolók fogadalomtételén, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, kisebb felületi sérüléssel, foltokkal, 24x18 cm
13203.

Rufpreis:
1 200 HUF

1975 Badari Tibor ökölvívó mérkőzés közben, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 22,5x18 cm
13204.

Rufpreis:
1 200 HUF

Falvai Sándor (1949- ) Liszt Ferenc-díjas zongoraművészről készült portréfelvételek, 10 db fotó, többségében jelzettek, 24x18 cm és 18x18 cm méretben
13205.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF