Palló Imre (1891-1978) Kossuth-díjas operaénekes (bariton), 6 db pecséttel jelzett fotó (Mezey Béla felvételei), 18x13 cm + régebbi portréjáról 2-2 db előhívás és negatív (össz. 10 db)
cca 1900 nagymányai Koller Vilma (1879-1956), várbogyai és nagymadi Bogyay Elemér (1872-1952) feleségének fiatalkori portréja, keményhátú kabinetfotó Antal Béla zalaegerszegi műterméből, 17x9 cm
1937 Horthy Miklós és III. Victor Emmanuel, az olasz király magyarországi látogatása során, sajtófotó, a hátoldalon pecséttel és feliratozással, 13x18 cm
Sinkovits Imre (1928-2001) színművész a ,,Tücsök" és ,,Az Örökös" című filmek jeleneteiben, 10 db vintage fotó ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 19,5x30 cm
cca 1972 Ambrus Kyri (1945-2021) táncdalénekesnő, rádiós műsorvezető műtermi portréja karrierje kezdetén, 1 db modern nagyítás vintage negatívról, 21x15 cm