13280.
Beendet 439. Fernauktion
Foto
1 600 HUF
cca 1910-40 Portrék, csoportképek, össz. 36 db fotólap, részben hátoldalán feliratozott és/vagy pecséttel jelzett, részben magyar, részben osztrák műtermekből és helyszínekről, érdekes, átnézésre érdemes anyag, részben sérült, 9x15 cm