Tétel

Rufpreis:

1 800 HUF

Beschreibung:

Burgmann kézikönyv. Burgmann Feodor asbest- és tömszelencetömítések gyárainak magyarországi üzemének évkönyve. Bp., [1934], Apor Leó (Tolnai-ny.), 192 p. Fekete-fehér és színes képekkel, ábrákkal gazdagon illusztrált. 2 db reklám levelezőlappal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras