Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 19

Messner, Reinhold: A cél: a Mount Everest. Világjárók 155. Bp., 1984, Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18332.

Rufpreis:
1 800 HUF

18333.

Rufpreis:
1 200 HUF

18334.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bély Miklós: Sípedagógia. Bp., 1947. Stepahenum. Kiadói papírkötésben, kissé sérült.
18335.

Rufpreis:
1 200 HUF

Déván, Stephan von: Standard Abfahrten in Europa. München, 1938. Bergverlag. Kiadói vászonkötés, kissé sérült papír védőborítóval
18336.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db testnevelés témájú mű egy kötetben: Müller, J. P.: Az én módszerem. Szenteljünk napoként 15 perczet egészségünknek. Bp., 1908, Kostyál Jenő, 94 p. + Tíz perces vidám szobatorna. Erna Rubin dán tanárnő műve alapján összeáll.: Király Dezső. Bp., 1941, özv. Germ Károlyné-ny., 48 p. Félvászon-kötésben.
18337.

Rufpreis:
1 200 HUF

Verseny- és játékszabályok, 2 kötet: Vitorlázás; Sízés. Bp., 1967-1968, Sport. Papírkötésben, műbőr borítóval. Megjelentek 1300, ill. 1000 példányban.
18338.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF