Tétel

Rufpreis:

15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD

Beschreibung:

Gróf Erdődy Rudolf: Magyarországi lófuttatások 1814-1942. Bp., 1942., Dr. Vajna György és Társa, (Élet-ny.), 100+1 p.+24 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen sérüléssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras