Justrow, Karl: Korszerű háború. A műszaki hadviselés és harceszközei. Átdolgozta: Nemes Suhay Imre. Bp., [1939], Singer és Wolfner, 227+(1) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.