1908 Magyarország tiszti czím- és névtára XXVII. évf. Szerk. A M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1908., Pesti Könyvnyomda Rt., VIII+858 p. Kiadói egészvászon-kötés,gerinc sérült