Tétel

Rufpreis:

16 000 HUF
43,36 EUR, 50,00 USD

Beschreibung:

Deér József (szerk.): Erdély. Bp., 1940, Magyar Történelmi Társulat, 283 p.+136 (képtáblák) t.+20 (térképek) t. Nagyon gazdag, nagyrészt fekete-fehér fotóval illusztrált kiadvány, de közte pár színes is. Valamint jó részt színes térképek, és a kötet végén térkép-mellékletek. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, 2 térkép és 4 térkép-melléklet hiányzik, javított kötéssel, 19. oldalig laza lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg