Tétel

Rufpreis:

24 000 HUF

Beschreibung:

[Curtius, Ernst (1814-1897)] Curtius Ernő: A görögök története I-VI. köt. A Magyar Tudományos Akadémia megbízásából, a negyedik javított kiadás után fordította Fröhlich Róbert (I-III. kötet), Szilasi Mór (IV. kötet), Lehr Albert (V. kötet) és Komáromy Lajos (VI. kötet). Bp., 1875-1880, MTA, 2+ IV+391 p.; 4+432 p.+4 sztl. ;4+460 p.;4+625 p.;6+522 p.;6+532 p. Első magyar nyelvű kiadás! Teljes! Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, részben pótolt szennylapokkal, régi intézményi bélyegzésekkel. A II. kötet hibás kötéssel, a 432. oldal után más könyvből származó 4 lap van kötve (Trefort II.) és a könyv 471 oldallal teljes.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras