1968 Fotóművészet, a Magyar Fotóművészek Szövetsége negyedévi folyóirata, XI. évf. 1-4. sz. (teljes évfolyam). Szerk.: Rozgonyi Iván. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói papírkötés, kissé kopott, az egyik szám kissé sérült borítóval.