Hollóházi porcelán urna váza. 1972 20. éves tiszti találkozó feliratta... https://www.darabanth.com/de/438-Fernauktion/438.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Hollohazi-porcelan-urna-vaza-1972-20-eves-tiszti-talalkozo-felirattal-reszben-kezzel-fe~II2864372
2864372
11553
438
Beschreibung: Hollóházi porcelán urna váza. 1972 20. éves tiszti találkozó felirattal. részben kézzel festett, jelzett, kis kopással. 34 cm
: nagy_andras