12510.
Beendet 438. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
Kisújszállási kerámia falikép (Juhász a nyájával), jelzett, kis sérüléssel, 15,5x23 cm