Judaica

Zahl der Lose: 23

2 db fa judaika tárgy, m: 11 és 15 cm
14982.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

1942 Zsidó munkaszolgálatos levelezőlapjai és levele, 22 db
14983.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

1940 Katonai igazolványi lap izraelita vallású személy részére
14984.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vegyes judaika nyomtatványok tételben 1938-1948
14985.

Rufpreis:
2 800 HUF

1937 Az Ojság c. jiddis humorú vicclap több számából összeállított kolligátum, sérült állapotban
14986.

Rufpreis:
2 000 HUF

1947 Új Élet, a magyar zsidóság lapja, III. évf. 29. sz., 1947. júl. 17. A címlapon: "Újabb névsor hazaérkezett munkaszolgálatos hadifoglyokról"; "A Pesti Izraelita Hitközség megtartott nagygyűlése követeli a palesztinai Szabad Zsidó Állam megvalósítását" [...] Sérült állapotban, a címlapon "Házipéldány" bélyegzéssel, 16 p.
14987.

Rufpreis:
2 000 HUF

1937 Zsidó Szemle, politikai hetilap XXXII. évf. 26.27. sz., 1937. júl. 2., 12 p. + hozzáfűzve: Jobb Jövő, a Pesti Izraelita Hitközség ifjúsági csoportjainak folyóirata, 1937. okt. 10., 3-24 p. Sérült, szakadozott lapszélekkel.
14988.

Rufpreis:
2 000 HUF

1911 Egyenlőség. Jubileumi szám. XXX. évf. 23. sz., 1911. jún. 1. Szerk.: Szabolcsi Miksa. Érdekes írásokkal (Eötvös Károly, Herczeg Ferenc és mások), fekete-fehér képekkel, korabeli hirdetésekkel. Tűzött papírkötés, sérült, viseltes állapotban. (Az Egyenlőség c. jelentős magyarországi zsidó folyóirat 25 éves jubileumi száma, ritka!)
14989.

Rufpreis:
2 000 HUF

1926 Múlt és Jövő. Zsidó irodalmi, művészeti, társadalmi és kritikai havi folyóirat. XVI-XVII. évfolyamok számai, 1926. febr.-1927. aug. Szerk.: Dr. Patai József. Számos fekete-fehér képpel, korabeli hirdetésekkel. Egybefűzve, helyenként sérülésekkel.
14990.

Rufpreis:
5 000 HUF

14991.

Rufpreis:
2 000 HUF

2000 Emléklap a Magyar-Izraeli Baráti Társaság által Izrael Állam megalakulásának 52. évfordulója tiszteletére rendezett ünnepségről, alkalmi bélyegzéssel, üvegezett fakeretben, 17,5x29 cm (keret: 25,5x37 cm)
14992.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF