13911.
Beendet 438. Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
1927 Matzner Henrik: Emelőgépek. Ing. - - tanár úr előadása nyomán írja Radványi László gép. felsőipariskolai hallgató. Kézzel írt jegyzetanyag, rajzokkal, és (beragasztott) nyomdai illusztrációkkal is. Kopott félvászon-kötésben.