13891.
Beendet 438. Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
1905 Házi Kincstár 9. kötet, 2780-3039-ig. Méz szüret - Pályaválasztás és az összes pályákról-ig. Kézzel írt családi "házi kincstár", benne különféle izgalmas témákkal, közte mézzel kapcsolatos szócikkek, molyok elleni szócikkek, musttal, narancs-bowle-val, népszokások, nyúllal, olajjal és pálinkákkal kapcsolatos szócikkek. Kopott egészvászon-kötésben, 4045-4428+13 p.