Olvashatatlan jelzéssel: Ifjú hölgy miniatűr. Csontberakásos kopott, k... https://www.darabanth.com/de/438-Fernauktion/438.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~2500102/Olvashatatlan-jelzessel-Ifju-holgy-miniatur-Csontberakasos-kopott-keretben-Teljes-meret-1~II2834799
2834799
12202
438
Antique
Rufpreis:
16 000 HUF 43,36 EUR , 50,00 USD
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Ifjú hölgy miniatűr. Csontberakásos kopott, keretben. Teljes méret: 11x9,5cm
: nagy_andras