Aranyozott bross, kövekkel, jelzett, 3x4,5 cm https://www.darabanth.com/de/438-Fernauktion/438.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~2500102/Aranyozott-bross-kovekkel-jelzett-3x4-5-cm~II2862974
2862974
12335
438
Antique
Beschreibung: Aranyozott bross, kövekkel, jelzett, 3x4,5 cm
: pk