10844.
Beendet 438. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
50 000 HUF
135,50 EUR, 156,25 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Habsburg Ottó képmása. Pasztell, ceruza, papír, kopott, üvegezett keretben. 50x35 cm