10838.
Beendet 438. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
24 000 HUF
65,04 EUR, 75,00 USD
Olvashatatlan (Obren M?) jelzéssel: Szélmalom. Olaj, vászon. Dekoratív keretben. 50x60 cm. / Windmill. Oil on canvas. Signed. Framed.