Kövesdy Géza (1887-1950): Hófoltok. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán 1927-ben rendezett Nemzeti Szalon kissé sérült raglapjával. Dekoratív, sérült, üvegezett fakeretben. 40×30 cm