18164.
Beendet 438. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Mező Ferenc: Olympiai kalauz. Kelemen Kornél előszavával. Bp., 1936, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzésekkel.